Whirlpool W7X 82O W Vrijstaand 335 l E Wit
Whirlpool W7X 82O W, 335 l, No Frost (koelkast), SN-T, 11 kg/24u, E, Wit
10 op voorraad
€709,00
10 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool W7X 82O W. Totale nettocapaciteit: 335 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 39 dB. Nettocapaciteit koelkast: 231 l, No Frost (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 3, Aantal groente lades: 1. Nettocapaciteit vriezer: 104 l, Vriescapaciteit: 11 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 252 kWu. Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Locatie van display | Op de deur |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Aantal uitneembare platen | 2 |
| Eierenrekje | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 104 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 17 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Stroomuitvalmelder | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroom | 1 A |
| Breedte | 596 mm |
| Hoogte | 1912 mm |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Hoogte verpakking | 1960 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Koelend medium | R600a |
| Totale nettocapaciteit | 335 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Nettocapaciteit koelkast | 231 l |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Brutocapaciteit koelkast | 248 l |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 11 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 2 |
| Brutocapaciteit vriezer | 130 l |
| Snoerlengte | 2,45 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 252 kWu |
| Netbelasting | 160 W |
| Stroomgebruik per dag | 0,69 kWh/24u |
| Diepte | 6,78 mm |
| Gewicht | 73 kg |
| Diepte verpakking | 760 mm |
| Gewicht verpakking | 7,6 kg |

























Er zijn voor dit product nog geen reviews.