Candy Idea CMG20SMB Zwart Grill-magnetron Aanrecht 20 l 700 W
Compact koken op het aanrecht heeft zojuist een grote upgrade gekregen. Candy’s gestroomlijnde zwarte CMG20SMB grillmagnetron heeft 700 watt magnetronvermogen in zijn 20 liter interieur, waardoor het de ultieme ruimtebesparende kookoplossing is. Of je nu een snelle panini moet grillen, kip moet ontdooien of een pizza moet bakken, deze veelzijdige magnetron doet het allemaal met een simpele draai aan de knop. Het gestroomlijnde ontwerp zorgt voor een moderne look en maakt waardevolle ruimte vrij op het aanrecht in kleinere keukens en studentenhuizen. Zeg vaarwel tegen het wachten op de oven om voor te verwarmen-nu kunt u sneller genieten van warme, verse maaltijden met dank aan Candy’s multitalent grill magnetron.
5 op voorraad
€136,00
5 op voorraad
Beschrijving
Candy Idea CMG20SMB. Apparaatplaatsing: Aanrecht, Type product: Grill-magnetron, Inhoud (binnenkant): 20 l, Magnetronvermogen: 700 W, Soort bediening: Draaiknop, Kleur van het product: Zwart
| Type product | Grill-magnetron |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 20 l |
| Magnetronvermogen | 700 W |
| Ingebouwd display | Nee |
| Aantal vermogenniveau's | 5 |
| Deurscharnieren | Links |
| Draaitafel | Ja |
| Deurkleur | Zwart |
| Grill | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 439,5 mm |
| Hoogte | 258,2 mm |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Diepte verpakking | 380 mm |
| Gewicht verpakking | 11,7 kg |
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Vermogen grill | 1000 W |
| Deur open mechanisme | Uittrekken |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Afmeting draaiplateau | 25,5 cm |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Ontdooifunctie | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 357,5 mm |
| Gewicht | 1,17 kg |
| Breedte verpakking | 488 mm |
| Hoogte verpakking | 291 mm |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.