Lenovo ThinkVision T24m-20 LED display 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD Zwart
Lenovo ThinkVision T24m-20, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 6 ms, Zwart
20 op voorraad
€263,00
20 op voorraad
Beschrijving
Lenovo ThinkVision T24m-20. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 6 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd (snel) | 4 ms |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Vermogensverbruik (max) | 140 W |
| AC-ingangsspanning | 90 – 264 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 6,1 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 44,4 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,6 kg |
| Bezel breedte (bovenkant) | 2 mm |
| Breedte verpakking | 604 mm |
| Hoogte verpakking | 161 mm |
| Certificering | ENERGY STAR CCC TCO 8.0 EPEAT Gold TÜV |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 6 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Audio-uitgang | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -45 – 45° |
| Bereik kantelhoek | 5 – 35° |
| Stroomverbruik (typisch) | 22 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 325,9 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 2 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 2,2 cm |
| Diepte verpakking | 480 mm |
| Gewicht verpakking | 8,9 kg |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.