Hisense RS677N4BFD amerikaanse koelkast Vrijstaand 519 l D Grijs, Roestvrijstaal
Hisense RS677N4BFD, Vrijstaand, Amerikaanse deur, Grijs, Roestvrijstaal, Touch, LED, Op de deur
1 op voorraad
€1.303,00
1 op voorraad
Beschrijving
Hisense RS677N4BFD. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productontwerp: Amerikaanse deur, Kleur van het product: Grijs, Roestvrijstaal. Totale nettocapaciteit: 519 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsemissieklasse: C. Nettocapaciteit koelkast: 334 l, Soort lamp: LED. Nettocapaciteit vriezer: 185 l, Vriezer positie: Ernaast, Vriescapaciteit: 11 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 247 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A tot G
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs, Roestvrijstaal |
| Type beeldscherm | LED |
| Plankmateriaal | Glas |
| Aantal compressoren | 1 |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 41 dB |
| IJsblokjesautomaat | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 334 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Geen Vorst+ (koelkast) | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Ernaast |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 8 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Geen Vorst+ (vriezer) | Ja |
| Vriezerdeurvakken | 4 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 247 kWu |
| Breedte | 910 mm |
| Hoogte | 1786 mm |
| Breedte verpakking | 977 mm |
| Hoogte verpakking | 1896 mm |
| Land van herkomst | China |
| Productontwerp | Amerikaanse deur |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Op de deur |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 519 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| IJsmaker | Nee |
| IJs-crusher | Nee |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 185 l |
| Vriescapaciteit | 11 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 5 |
| Vriezer aantal groentelades | 2 |
| Aantal deuren vriezer | 1 |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte | 643 mm |
| Gewicht | 10,4 kg |
| Diepte verpakking | 730 mm |
| Gewicht verpakking | 11,4 kg |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.