Hannspree HANNSpad Apollo 2 Mediatek 32 GB 25,6 cm (10.1″) 3 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 10 Zwart
Hannspree HANNSpad Apollo 2, 25,6 cm (10.1″), 1280 x 800 Pixels, 32 GB, 3 GB, Android 10, Zwart
5 op voorraad
€194,00
5 op voorraad
Beschrijving
Hannspree HANNSpad Apollo 2. Beeldschermdiagonaal: 25,6 cm (10.1″), Resolutie: 1280 x 800 Pixels. Interne opslagcapaciteit: 32 GB. Frequentie van processor: 2 GHz, Processorfamilie: Mediatek, Processormodel: MT8168. Intern geheugen: 3 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 5 MP, Type camera achterzijde: Enkele camera, Resolutie camera voorzijde (numeriek): 2 MP. Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Geïntegreerde geheugenkaartlezer. Gewicht: 450 g. Inclusief besturingssysteem: Android 10. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 25,6 cm (10.1") |
|---|---|
| LED backlight | Ja |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Processorfamilie | Mediatek |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Coprocessor | Ja |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
| Grafische adapter-familie | ARM |
| Vermogen luidsprekers | 1 W |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Vormfactor | Slate |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Locatie positie | Ja |
| Platform | Android |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Breedte | 244 mm |
| Hoogte | 82 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 920 g |
| Meegeleverde kabels | OTG, USB Type-a naar USB Type-C |
| Garantiekaart | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 40 °C |
| Resolutie | 1280 x 800 Pixels |
| Soort paneel | VA |
| Touch screen type | Capacitief |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Processormodel | MT8168 |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Intern geheugen | 3 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 32 GB |
| Opslagmedia | eMMC |
| Grafische adapter | Mali G52 |
| Aantal microfoons | 1 |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Camera voorzijde | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Aantal Micro HDMI poorten | 1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Android 10 |
| Levensduur accu/batterij | 5 uur |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2 A |
| Diepte | 172 mm |
| Gewicht | 450 g |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Volumeregeling | Knoppen |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.