Eufy Clean L60 Hybrid robotstofzuiger 0,35 l Zakloos Zwart
Eufy Clean L60 Hybrid, Zakloos, Zwart, Rond, 0,35 l, 0,28 l, Bezig met opladen
Voorraad:
Uitverkocht
Oorspronkelijke prijs was: €319,00.€299,00Huidige prijs is: €299,00.
Uitverkocht
Beschrijving
Eufy Clean L60 Hybrid. Stofzuigercontainer type: Zakloos, Kleur van het product: Zwart, Vorm: Rond. Stofcapaciteit (totaal): 0,35 l, Capaciteit watertank: 0,28 l, Gewicht basisstation: Bezig met opladen. Capaciteit van de accu/batterij: 2600 mAh, Looptijd: 120 min, AC-ingangsspanning: 100 – 240 V
| Stofzuigercontainer type | Zakloos |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Nat dweilen | Ja |
| Capaciteit watertank | 0,28 l |
| Obstakeldetectie | Ja |
| Frequentieband | 5 GHz |
| Navigatie type | Laser Distance Sensor (LDS), iPath Laser Navigation |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Looptijd | 120 min |
| Inclusief basisstation | Ja |
| Zuigkracht | 5000 Pa |
| Kleur van het product | Zwart |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Stofcapaciteit (totaal) | 0,35 l |
| Gewicht basisstation | Bezig met opladen |
| Wifi | Ja |
| Over drempelhoogte (max) | 2 cm |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Inclusief dockingstation | Ja |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.