Whirlpool TDLRB 65241BS EU/N wasmachine Bovenbelading 6,5 kg 1200 RPM Wit
Whirlpool TDLRB 65241BS EU/N, Bovenbelading, 6,5 kg, A, 53 dB, 1200 RPM, 129 kWu
Voorraad:
50 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€693,00
50 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool TDLRB 65241BS EU/N. Type lader: Bovenbelading. Nominale capaciteit: 6,5 kg, Centrifuge-droger klasse: A, Geluidsniveau bij centrifugeren: 53 dB. Wasklasse: B. Geluidsniveau (wassen): 78 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1200 RPM. Jaarlijkse energieverbruik wassen: 129 kWu, Jaarlijks waterverbruik wassen: 8800 l. Kleur van het product: Wit. Breedte: 400 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 900 mm
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Knoppen |
| Deurkleur | Wit |
| Nominale capaciteit | 6,5 kg |
| Centrifuge-droger klasse | A |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 600 mm |
| Type lader | Bovenbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Boven |
| Type beeldscherm | LED |
| Maximale centrifugesnelheid | 1200 RPM |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Geluidsniveau (wassen) | 78 dB |
| Wasprogramma's | Hand/wol, Wol, Jeans/denim, Synthetische, Kleur, Spoelen & centrifugeren |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| AC-ingangsspanning | 220 – 230 V |
| Breedte | 400 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Wasklasse | B |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.