Ecovacs WINBOT W2 2600 mAh
Ecovacs WINBOT W2, Zuiging, Universeel, Wit, 96 W, 230 ml, 30 x 40 cm
Voorraad:
26 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
Oorspronkelijke prijs was: €462,00.€359,00Huidige prijs is: €359,00.
26 op voorraad
Beschrijving
Ecovacs WINBOT W2. Werkingsprincipe: Zuiging, Geschikt voor: Universeel, Kleur van het product: Wit. Stroombron: Batterij/Accu, Capaciteit van de accu/batterij: 2600 mAh, Batterijtechnologie: Lithium. Breedte: 271 mm, Diepte: 271 mm, Hoogte: 77 mm
| Werkingsprincipe | Zuiging |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Volume glasreiniger | 230 ml |
| Lengte stroomkabel | 6,3 m |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium |
| Breedte | 271 mm |
| Hoogte | 77 mm |
| Schoonmaakpad | Ja |
| Geschikt voor | Universeel |
| Nominaal vermogen | 96 W |
| Lengte verlengkabel | 1,5 m |
| Accu/Batterij voltage | 24 V |
| Diepte | 271 mm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Veiligheidskabel inbegrepen | Ja |
| Merk |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.