Sony 4548736157163 Feestluidspreker Zwart
Sony 4548736157163, 8 cm, 4 cm, 32 cm, 20 – 20000 Hz, Bedraad en draadloos, A2DP, AAC, AVRCP, LDAC, SBC, SPP
1 op voorraad
€1.260,00
1 op voorraad
Beschrijving
Sony 4548736157163. Diameter driver: 8 cm, Diameter hogetonenluidspreker: 4 cm, Diameter woofer: 32 cm. Frequentiebereik: 20 – 20000 Hz. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Bluetooth-profielen: A2DP, AAC, AVRCP, LDAC, SBC, SPP, Bereik van Bluetooth: 30 m. Type product: Feestluidspreker, Kleur van het product: Zwart, Productontwerp: Tower. Aanbevolen gebruik: Universeel, Ondersteund audioformaat: MP3, WAV, WMA
| Aantal luidsprekers | 1 |
|---|---|
| Diameter driver | 8 cm |
| Aantal tweeter drivers | 4 |
| Woofer | Ja |
| Diameter woofer | 32 cm |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| AUX ingang | Nee |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, AVRCP, LDAC, SBC, SPP |
| 6,35mm-connector | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Type product | Feestluidspreker |
| Productontwerp | Tower |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Ondersteund audioformaat | MP3, WAV, WMA |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Breedte | 418 mm |
| Hoogte | 1106 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, Optisch |
| Snelstartgids | Ja |
| Aantal drivers | 2 |
| Tweeter | Ja |
| Aantal woofer drivers | 1 |
| Frequentiebereik | 20 – 20000 Hz |
| Wifi | Nee |
| 3,5mm-connector | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Bereik van Bluetooth | 30 m |
| USB-aansluiting | Ja |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| FM-radio | Nee |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| AC-adapter ingangsspanning | 120 – 240 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 139 W |
| Gewicht | 2,9 kg |
| Diepte | 428 mm |
| Gewicht verpakking | 34 kg |
| Inclusief microfoon | Ja |
| Garantiekaart | Ja |







































Er zijn voor dit product nog geen reviews.