Candy Idea CMW 2070M Wit Solo-magnetron Aanrecht 20 l 700 W
Candy Idea CMW 2070M, Aanrecht, Solo-magnetron, 20 l, 700 W, Draaiknop, Wit
Voorraad:
13 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€89,00
13 op voorraad
Beschrijving
Candy Idea CMW 2070M. Apparaatplaatsing: Aanrecht, Type product: Solo-magnetron, Inhoud (binnenkant): 20 l, Magnetronvermogen: 700 W, Soort bediening: Draaiknop, Kleur van het product: Wit
| Type product | Solo-magnetron |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 20 l |
| Magnetronvermogen | 700 W |
| Ingebouwd display | Nee |
| Aantal vermogenniveau's | 6 |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Afmeting draaiplateau | 24,5 cm |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Stoom koken | Nee |
| Netbelasting | 700 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 335 mm |
| Gewicht | 105 kg |
| Diepte verpakking | 354 mm |
| Gewicht verpakking | 11,3 kg |
| Elektronische regeling | Nee |
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Inverter technologie | Nee |
| Deur open mechanisme | Uittrekken |
| Draaitafel | Ja |
| Kinderslot | Nee |
| Grill | Nee |
| Automatische kookfunctie | Nee |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 452 mm |
| Hoogte | 262 mm |
| Breedte verpakking | 496 mm |
| Hoogte verpakking | 294 mm |
| Convectie | Nee |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.