ASUS NUC 14 Pro Performance Kit RNUC14SRKU910002I Zwart 185H
ASUS NUC 14 Pro Performance Kit RNUC14SRKU910002I, Mini PC barebone, DDR5-SDRAM, Ethernet LAN, Wi-Fi 6E (802.11ax), 330 W
6 op voorraad
€2.280,00
6 op voorraad
Beschrijving
ASUS NUC 14 Pro Performance Kit RNUC14SRKU910002I. Type product: Mini PC barebone. Ondersteunde geheugen types: DDR5-SDRAM, Aantal geheugenslots: 2, Maximum intern geheugen: 64 GB. Ondersteunde types opslag-drives: SSD. Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1. Wi-Fi-standaarden: Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth-versie: 5.3. Netvoeding: 330 W
| Type processor | Ja |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
| Processormodel | 185H |
| Processor aantal threads | 22 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Aantal geheugenslots | 2 |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Grafische adapter-familie | Intel, NVIDIA |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Type product | Mini PC barebone |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Netvoeding | 330 W |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 16,9 A |
| Diepte | 180 mm |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 24 MB |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| LAN controller | Intel I226-V |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Breedte | 270 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Merk |




























Er zijn voor dit product nog geen reviews.