ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5″) 2560 x 1440 Pixels Quad HD LED Zwart
ASUS ROG Strix XG32VC, 80 cm (31.5″), 2560 x 1440 Pixels, Quad HD, LED, 1 ms, Zwart
4 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €530,00.€439,00Huidige prijs is: €439,00.
4 op voorraad
Beschrijving
ASUS ROG Strix XG32VC. Beeldschermdiagonaal: 80 cm (31.5″), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: LED, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Responstijd | 1 ms |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,7 cm |
| Grootte beeld (diagonaal) | 80,1 cm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 125 procent |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-ingangen | Nee |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| In hoogte verstelbaar | 10 cm, Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Horizontaal draaibaar | -25 – 25° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,2 W |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| Breedte ( zonder voet ) | 713 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 42,6 mm |
| Breedte verpakking | 800 mm |
| Hoogte verpakking | 626 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Quad HD |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 170 Hz |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,277 x 0,277 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,2 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,2 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C |
| Snelstartgids | Ja |
| Gewicht (met standaard) | 9,3 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 11,8 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 5,8 kg |
| Diepte verpakking | 280 mm |
| Gewicht verpakking | 13,6 kg |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.