ASUS HA3281A computer monitor 80 cm (31.5″) 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Zwart
ASUS HA3281A, 80 cm (31.5″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LCD, 0,1 ms, Zwart
1 op voorraad
€5.231,00
1 op voorraad
Beschrijving
ASUS HA3281A. Beeldschermdiagonaal: 80 cm (31.5″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 0,1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | OLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1.073 biljoen kleuren |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,8 cm |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 15 W |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| HDCP versie | 2.2 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 14,8 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 54,4 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 7,4 kg |
| Diepte verpakking | 298 mm |
| Gewicht verpakking | 18,2 kg |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Hardwarekalibratie | Ja |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 0,1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000000:1 |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,182 x 0,182 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,3 cm |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23° |
| Stroomverbruik (typisch) | 23,2 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 735,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 466,9 mm |
| Breedte verpakking | 878 mm |
| Hoogte verpakking | 616 mm |
| Type verpakking | Doos |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.