Acer Chromebook Spin 314 CP314-1HN-C07F Intel® Celeron® N5100 35,6 cm (14″) Touchscreen Full HD 8 GB LPDDR4x-SDRAM 128 GB eMMC Wi-Fi 6 (802.11ax) ChromeOS Duits Zilver
Acer Chromebook Spin 314 CP314-1HN-C07F, Intel® Celeron®, 1,1 GHz, 35,6 cm (14″), 1920 x 1080 Pixels, 8 GB, 128 GB
8 op voorraad
€448,00
8 op voorraad
Beschrijving
Acer Chromebook Spin 314 CP314-1HN-C07F. Type product: Chromebook, Vormfactor: Convertible (Map). Processorfamilie: Intel® Celeron®, Processormodel: N5100, Frequentie van processor: 1,1 GHz. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: LPDDR4x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 128 GB, Opslagmedia: eMMC. Inclusief besturingssysteem: ChromeOS. Kleur van het product: Zilver
| Type product | Chromebook |
|---|---|
| Vormfactor | Convertible (Map) |
| Originele merknaam | Acer |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Frequentie van processor | 1,1 GHz |
| Processor aantal threads | 4 |
| Processor cache | 4 MB |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Batterijcapaciteit | 48 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Gewicht | 15,5 kg |
| Diepte | 227,5 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Kleur van het product | Zilver |
| Kleurnaam | Sparkly Silver |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Processorfamilie | Intel® Celeron® |
| Processormodel | N5100 |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximum intern geheugen | 8 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Opslagmedia | eMMC |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| 4K-ondersteuning | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Inclusief besturingssysteem | ChromeOS |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Levensduur accu/batterij | 10 uur |
| Breedte | 326,4 mm |
| Hoogte | 198 mm |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.