Grundig ST 8150 Stoomborstel 230 l 2200 W Zwart, Paars, Zilver
Grundig ST 8150, Stoomborstel, 230 l, 0,5 min, Zwart, Paars, Zilver, Knoppen, 28 g/min
Voorraad:
6 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€77,00
6 op voorraad
Beschrijving
Grundig ST 8150. Soort apparaat: Stoomborstel, Capaciteit watertank: 230 l, Opwarmtijd: 0,5 min. Vermogen: 2200 W, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 – 60 Hz. Garantieperiode: 3 jaar
| Soort apparaat | Stoomborstel |
|---|---|
| Opwarmtijd | 0,5 min |
| Aantal standen | 2 |
| Continu stoom uitvoering | 28 g/min |
| Snoerlengte | 2,5 m |
| Anti-kalkaanslag | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Inclusief kwast | Ja |
| Maatbeker | Ja |
| Capaciteit watertank | 230 l |
| Kleur van het product | Zwart, Paars, Zilver |
| Verticale stoomfunctie | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Anti-druppelfunctie | Ja |
| Vermogen | 2200 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Aantal borstels | 1 |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Merk |













