Yealink MCore + MTouch-II Intel® Core™ i5 8 GB 128 GB SSD Windows 10 IoT Enterprise Mini PC Grijs
Yealink MCore + MTouch-II, Intel® Core™ i5, 8 GB, 128 GB, SSD, Windows 10 IoT Enterprise, 64-bit
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€2.127,00
1 op voorraad
Beschrijving
Yealink MCore + MTouch-II. Processorfamilie: Intel® Core™ i5. Intern geheugen: 8 GB. Totale opslagcapaciteit: 128 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: VIA UniChrome. Wifi. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 IoT Enterprise, Architectuur besturingssysteem: 64-bit. Type behuizing: Mini PC. Type product: Mini PC. Kleur van het product: Grijs
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
|---|---|
| Processorgeneratie | Intel® 8de generatie Core™ i5 |
| Geheugenlayout | 2 x 4 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 128 GB |
| SSD capaciteit | 128 GB |
| Wifi | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 10 IoT Enterprise |
| Inclusief monitor | Ja |
| Resolutie | 1280 x 800 Pixels |
| Processorfabrikant | Intel |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| Beeldschermdiagonaal | 20,3 cm (8") |
| Soort paneel | IPS |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.