WMF Stelio 0412160011 412160011 Koffiezetapparaat met thermoskan
Een perfecte start van de dag: het stijlvolle WMF Stelio koffiezetapparaat staat voor je klaar! Het compacte en aantrekkelijke WMF filter koffiezetapparaat met Cromargan® 18/10 behuizing en een thermoskan voor 8 kopjes brouwt precies de juiste hoeveelheid voor kleine en grotere gezelschappen. Leun achterover en geniet van de aromatische warme koffie vanaf het eerste kopje.
16 op voorraad
€110,00
16 op voorraad
Beschrijving
Uitzonderlijk koffiezetten|http://images.icecat.biz/img/bullets/23156360-66632be794d61797993721.jpg|Stijlvol ontwerp gemaakt van mat Cromargan® 18/10 roestvrij staal, dit koffiezetapparaat is een must voor liefhebbers van design en fijne koffie.nnHoogwaardige Thermoskan|http://images.icecat.biz/img/bullets/23156360-66632be794d61797993721.jpg|De Aroma thermoskan biedt een capaciteit van 8 kopjes en is gemakkelijk met één hand te openen/sluiten, voor urenlang heerlijke koffie op precies de juiste temperatuur en een stijlvolle serveerervaring.nnGebruiksvriendelijke Watertank Met Externe Waterindicator|http://images.icecat.biz/img/bullets/23156360-66632bf15fc47900908424.jpg|Het bijvullen gaat moeiteloos dankzij de watertank die is uitgerust met een extern waterdisplay.nnCromargan®|http://images.icecat.biz/img/bullets/23156360-66632bf18da17634078787.jpg|Stijlvol ontwerp gemaakt van mat Cromargan® 18/10 roestvrij staal.
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 1 l |
| Ingebouwde molen | Nee |
| Capaciteit kruik | 1 l |
| Anti-druppelfunctie | Ja |
| Espresso maken | Nee |
| Koffie maken | Ja |
| Latte macchiato maken | Nee |
| Café lungo maken | Nee |
| Warme melk maken | Nee |
| Warme chocolademelk maken | Nee |
| Orzo maken | Nee |
| Soort bediening | Knoppen |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal, Synthetische |
| Verlichte aan-/uit knop | Ja |
| Vermogen | 1000 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 317 mm |
| Hoogte | 357 mm |
| Gewicht verpakking | 30,4 kg |
| Type product | Filterkoffiezetapparaat |
| Koffie invoertype | Gemalen koffie |
| Capaciteit in kopjes | 8 kopjes |
| Warmwatersysteem | Nee |
| Warmhoud functie | Ja |
| Meerdere dranken | Nee |
| Cappuccino maken | Nee |
| Espresso macchiato optie | Nee |
| Mokkakoffie maken | Nee |
| Café crème maken | Nee |
| Thee maken | Nee |
| Chocolademelk maken | Nee |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Nee |
| Waterniveau-indicator | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220–240 |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Diepte | 18,6 mm |
| Gewicht | 2,04 kg |
| Merk |





















Er zijn voor dit product nog geen reviews.