WMF KITCHENminis 0412260011 ® 412260011 Aroma koffiemachine met Thermoskan en Thermosbeker
Geniet altijd en overal van hete koffie. Dit ruimtebesparende filter koffiezetapparaat zorgt eenvoudig voor heerlijke verse koffie in de ochtend. Programmeer de 24-uurs timer zodat de filterkoffie klaar staat in de keuken wanneer je wakker wordt. Voor het drinken van koffie bij een uitgebreid ontbijt of een snelle koffie voor onderweg: plaats gemakkelijk de thermoskan of de thermosbeker to-go onder het mini koffiezetapparaat.
10 op voorraad
€114,00
10 op voorraad
Beschrijving
Cromargan®|http://images.icecat.biz/img/bullets/38013684-66632b26a94e1582169478.jpg|Behuizing gemaakt van hoge kwaliteit Cromargan® 18/10 roestvrij staalnnLcd-Scherm Met Timerfunctie|http://images.icecat.biz/img/bullets/38013684-66632b2f64198774654097.jpg|Het LCD-scherm met timerfunctie kunt u programmeren met een 24-uurs timer zodat de koffie klaar staat wanneer je wakker wordt.nnCromargan® Geïsoleerde Kan||Geniet van de perfecte capaciteit, voor maximaal vijf 125 ml kopjes warme, heerlijke koffie.nnWmf Keep Hot Thermo Isolatie|http://images.icecat.biz/img/bullets/38013684-66632b3036eb4087079089.jpg|De thermoskan en thermosbeker bevat Keep Hot Thermo Isolatie, zodat jouw vers gezette koffie uren warm blijft.nnThermosbeker Onderweg|http://images.icecat.biz/img/bullets/38013684-66632b30d5f55374517877.jpg|Zet je koffie rechtstreeks in de thermosbeker van 350 ml en neem hem mee voor onderweg.nnTwee Verwisselbare Deksels|http://images.icecat.biz/img/bullets/38013684-66632b31a7150357199902.jpg|Beide deksel kunnen individueel gecombineerd worden.nnWmf Hot Brew Technologie|http://images.icecat.biz/img/bullets/38013684-66632b324f127266115781.jpg|Geniet van aromatische koffie met een volle smaak vanaf het eerste kopje, met geavanceerde WMF Hot Brew-technologie.nnWmf Aroma Perfection|http://images.icecat.biz/img/bullets/38013684-66632b33067a6319591376.jpg|Voor heerlijk smakende koffiennVerwijderbare Filter (Maat 2)|http://images.icecat.biz/img/bullets/38013684-66632b33bd006843123560.jpg|Ontworpen met een verwijderbaar filterinzet van maat 2 met druppelstop, voor eenvoudig koffiezetten en schoonmaken.nnExterne Waterniveau-Indicator|http://images.icecat.biz/img/bullets/38013684-66632b2f64198774654097.jpg|Ontdek hoe eenvoudig navullen kan zijn: met een extern waterniveaudisplay waarop u in één oogopslag de hoeveelheid water kunt zien.nnAutomatische Uitschakeling||Automatische uitschakeling na afronding brouwingsproces.nnOntkalkingsprogramma|http://images.icecat.biz/img/bullets/38013684-66632b34a31d0629266585.jpg|Het ontkalkingsprogramma vermijdt ophoping van onder andere kalk, voor de zuiverst mogelijke koffie en langdurige prestaties, met instellingen op basis van individuele waterhardheid.nnVerlichte Startknop||Stijlvol en strakke verlichte startknop die eenvoudig te gebruiken is.
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 0,625 l |
| Koffiezet apparaat type | Half automatisch |
| Capaciteit in kopjes | 5 kopjes |
| Verstelbare koffie sterkte | Ja |
| Capaciteit kruik | 0,35 l |
| Warmhoud functie | Ja |
| Calc-Clean-functie | Ja |
| Anti-druppelfunctie | Ja |
| Espresso maken | Nee |
| Koffie maken | Ja |
| Ristretto maken | Nee |
| Espresso macchiato optie | Nee |
| Mokkakoffie maken | Nee |
| Café crème maken | Nee |
| Thee maken | Nee |
| Chocolademelk maken | Nee |
| Kleur van het product | Zwart, Chroom |
| Ingebouwd display | Ja |
| Waterniveau-indicator | Ja |
| Verlichte aan-/uit knop | Ja |
| Vermogen | 870 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 203 mm |
| Hoogte | 324 mm |
| Type product | Filterkoffiezetapparaat |
| Koffie invoertype | Gemalen koffie |
| Ingebouwde molen | Nee |
| Warmwatersysteem | Ja |
| Automatische afgiftestop | Ja |
| Automatisch antikalksysteem | Ja |
| Meerdere dranken | Nee |
| Cappuccino maken | Nee |
| Koffie zetten | Nee |
| Latte maken | Nee |
| Latte macchiato maken | Nee |
| Café lungo maken | Nee |
| Warme melk maken | Nee |
| Warme chocolademelk maken | Nee |
| Orzo maken | Nee |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Type beeldscherm | LCD |
| Zichtbaar waterniveau | Ja |
| Koffiefilter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Diepte | 126 mm |
| Aroma kruik | Ja |
| Merk |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.