Whirlpool WSBC 3M27 X Onderbouw 10 couverts E
Whirlpool WSBC 3M27 X, Onderbouw, Slimline (45 cm), Zwart, Roestvrijstaal, Touch, 1,3 m, 1,55 m
3 op voorraad
€579,00
3 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool WSBC 3M27 X. Apparaatplaatsing: Onderbouw, Productafmeting: Slimline (45 cm), Kleur bedieningspaneel: Zwart, Roestvrijstaal. Aantal couverts: 10 couverts, Geluidsemissieklasse: C, Geluidsniveau: 47 dB. Energie-efficiëntieklasse: E, Waterconsumptie per cyclus: 9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 76 kWu. Breedte: 448 mm, Diepte: 555 mm, Hoogte: 820 mm. Gewicht verpakking: 31,6 kg
| Apparaatplaatsing | Onderbouw |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Lengte watertoevoerslang | 1,55 m |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Geluidsniveau | 47 dB |
| Temperatuur (max) | 65 °C |
| Startvertraging | 24 uur |
| Zout indicator | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 1900 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 448 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Productafmeting | Slimline (45 cm) |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart, Roestvrijstaal |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Lengte afvoerslang | 1,5 m |
| Aantal couverts | 10 couverts |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Afwasprogramma's | Eco 50°C, Glas/Breekbaar, Intensief 65 °C, Voorwassen, Snel |
| Duur cyclus | 240 min |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energieverbruik per cyclus | 0,76 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 555 mm |
| Gewicht | 29,6 kg |
| Gewicht verpakking | 3,16 kg |















Er zijn voor dit product nog geen reviews.