Whirlpool WMF250G Roestvrijstaal Grill-magnetron Ingebouwd 25 l 900 W
Whirlpool WMF250G, Ingebouwd, Grill-magnetron, 25 l, 900 W, Ingebouwd display, LCD
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€240,00
5 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool WMF250G. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Type product: Grill-magnetron, Inhoud (binnenkant): 25 l, Magnetronvermogen: 900 W, Ingebouwd display, Type beeldscherm: LCD, Soort bediening: Draaiknop, Touch, Kleur van het product: Roestvrijstaal
| Type product | Grill-magnetron |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 25 l |
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Vermogen grill | 1000 W |
| Aantal vermogenniveau's | 7 |
| Deurscharnieren | Links |
| Draaitafel | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| Zachtsluitende deur | Nee |
| Inwendige coating | Roestvrijstaal |
| Temperatuursensor | Nee |
| Bruiningsfunctie | Nee |
| Grill | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Rotisserie | Nee |
| Automatische kookfunctie | Ja |
| Netbelasting | 1400 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Type stekker | Type F (CEE 7/4) |
| Diepte | 379 mm |
| Crisper-bakplaat inbegrepen | Nee |
| Receptenboek | Nee |
| Diepte verpakking | 460 mm |
| Gewicht verpakking | 18,1 kg |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Inverter technologie | Nee |
| Type grill | Quartz-grill |
| Deur open mechanisme | Duwen |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Afmeting draaiplateau | 28,4 cm |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Timer | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Gewichtssensor | Nee |
| Vochtigheidssensor | Nee |
| Snoerlengte | 1,35 m |
| Convectie koken | Nee |
| Warmhoud functie | Ja |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Inbouw afzuigkap | Nee |
| AC-ingangsspanning | 230 – 240 V |
| Stroom | 1,2 A |
| Breedte | 594 mm |
| Hoogte | 390 mm |
| Gewicht | 1,59 kg |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Breedte verpakking | 663 mm |
| Hoogte verpakking | 438 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |






















Er zijn voor dit product nog geen reviews.