Whirlpool WMF201G Zwart, Roestvrijstaal Grill-magnetron Ingebouwd 20 l 800 W
Whirlpool WMF201G, Ingebouwd, Grill-magnetron, 20 l, 800 W, Ingebouwd display, Draaiknop, Touch
Voorraad:
12 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€265,00
12 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool WMF201G. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Type product: Grill-magnetron, Inhoud (binnenkant): 20 l, Magnetronvermogen: 800 W, Ingebouwd display, Soort bediening: Draaiknop, Touch, Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal
| Type product | Grill-magnetron |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 20 l |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type grill | Quartz-grill |
| Deur open mechanisme | Knop |
| Draaitafel | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Inwendige coating | Roestvrijstaal |
| Grill | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 – 240 V |
| Stroom | 1,2 A |
| Diepte | 349 mm |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Vermogen grill | 1000 W |
| Aantal vermogenniveau's | 6 |
| Deurscharnieren | Links |
| Afmeting draaiplateau | 24,5 cm |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Snoerlengte | 1,35 m |
| Stoom koken | Nee |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Netbelasting | 1200 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 594 mm |
| Hoogte | 390 mm |
| Gewicht | 14,1 kg |
| Merk |




























Er zijn voor dit product nog geen reviews.