Whirlpool WI 7020 PF Semi-ingebouwd 14 couverts E
Whirlpool WI 7020 PF, Semi-ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Zilver, 1,3 m, 1,55 m, 1,5 m
10 op voorraad
€452,00
10 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool WI 7020 PF. Apparaatplaatsing: Semi-ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Deurkleur: Zilver. Aantal couverts: 14 couverts, Geluidsemissieklasse: C, Geluidsniveau: 46 dB. Energie-efficiëntieklasse: E, Waterconsumptie per cyclus: 9,5 l, Energieverbruik per 100 cycli: 95 kWu. Breedte: 598 mm, Diepte: 560 mm, Hoogte: 900 mm. Gewicht verpakking: 37,5 kg
| Apparaatplaatsing | Semi-ingebouwd |
|---|---|
| Deurkleur | Zilver |
| Lengte watertoevoerslang | 1,55 m |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Geluidsniveau | 46 dB |
| Temperatuur (max) | 65 °C |
| Startvertraging | 12 uur |
| Beladingssensor | Ja |
| Afneembaar bovenkant | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,5 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 1900 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 560 mm |
| Gewicht | 35,5 kg |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Lengte afvoerslang | 1,5 m |
| Aantal couverts | 14 couverts |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Afwasprogramma's | Eco 50°C, Glas/Breekbaar, Intensief 65 °C, Voorwassen, Snel, Stil |
| Duur cyclus | 190 min |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Tijdsduur tot uitschakelen | 12 min |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energieverbruik per cyclus | 0,934 kWu |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Gewicht verpakking | 37,5 kg |

































Er zijn voor dit product nog geen reviews.