Whirlpool WHC18 T132 Ingebouwd 250 l E Wit
Whirlpool WHC18 T132, 250 l, N-ST, 7 kg/24u, E, Vers zone compartiment, Wit
6 op voorraad
€756,00
6 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool WHC18 T132. Totale nettocapaciteit: 250 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: N-ST, Geluidsniveau: 32 dB. Nettocapaciteit koelkast: 182 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 68 l, Vriescapaciteit: 7 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 224 kWu. Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Aantal compressoren | 1 |
| Aantal deuren | 2 deur(en) |
| Klimaatklasse | N-ST |
| Geluidsniveau | 32 dB |
| Vakantie functie | Nee |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Ventilatie | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 7 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Middelste compartiment | Nee |
| Snoerlengte | 2,45 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 224 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 16 A |
| Diepte | 545 mm |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Breedte verpakking | 580 mm |
| Hoogte verpakking | 1840 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Locatie van display | Binnenin |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 250 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Water dispenser | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 182 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelsysteem | Dynamisch (door de ventilator ondersteund) |
| Soort lamp | LED |
| Snelle koelfunctie | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 68 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 7 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 180 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 540 mm |
| Hoogte | 1770 mm |
| Diepte verpakking | 608 mm |
| Gewicht verpakking | 5,7 kg |
| Elektronische regeling | Ja |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.