Whirlpool W7 OM4 4S1 P BL 73 l Zwart
Whirlpool W7 OM4 4S1 P BL, Middelmaat, Elektrische oven, 73 l, 73 l, 0 – 250 °C, 2450 W
9 op voorraad
€519,00
9 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool W7 OM4 4S1 P BL. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 73 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Touch. Soort klok: Elektronisch, Type timer: Digitaal, Timermodi: Bereidingstijd, Einde kooktijd, Timer. Energieverbruik (conventioneel): 0,91 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,7 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A+++ tot D. Brood & deeg maken programma’s: Gistend
| Aantal ovens | 1 |
|---|---|
| Soort oven | Elektrische oven |
| Netto capaciteit oven | 73 l |
| Convectie koken | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Warmhoud functie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Vermogen grill | 2450 W |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Koken | Ja |
| Aantal kookprogramma's | 8 |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Neer |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Snoerlengte | 0,9 m |
| Soort klok | Elektronisch |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Diepvriesmodus | Ja |
| Netbelasting | 3650 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Brood maak mogelijkheid | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Diepte verpakking | 650 mm |
| Gewicht verpakking | 42,5 kg |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Grill | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 0 – 250 °C |
| Rotisserie | Nee |
| Soort reiniging | Pyrolytisch |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Materiaal deur | Glas, Metaal |
| Aantal rasters | 2 |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Timermodi | Bereidingstijd, Einde kooktijd, Timer |
| Tapblad | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 16 A |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Diepte | 564 mm |
| Gewicht | 40,5 kg |
| Breedte verpakking | 630 mm |
| Hoogte verpakking | 690 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |



































Er zijn voor dit product nog geen reviews.