Whirlpool W6 4S2 OS4 P2 BL 73 l Zwart
Stroomlijn je keuken met de slanke W6 4S2 OS4 P2 BL elektrische inbouwoven van Whirlpool. Met een capaciteit van 73 liter is koken voor een grote groep verrassend eenvoudig, of je nu een etentje geeft of een weekmenu voorbereidt. Met de digitale aanraakbediening selecteer je eenvoudig standen zoals energiezuinige convectie. Bakken, braden, roosteren, deze oven kan het allemaal aan, terwijl de zwarte afwerking de moderne keuken mooi maakt. Als het tijd is om schoon te maken, activeer je gewoon de zelfreinigingscyclus. Met 220-240V stroom en een enkele lamp voor zichtbaarheid combineert deze Whirlpool oven functionaliteit en stijl naadloos. Scandinavische tafellamp, sfeerverlichting.
4 op voorraad
€847,00
4 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool W6 4S2 OS4 P2 BL. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 73 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Touch. Type timer: Digitaal. Energieverbruik (conventioneel): 0,91 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,7 kWu, AC-ingangsspanning: 220-240 V. Aantal lampen: 1 lampen
| Aantal ovens | 1 |
|---|---|
| Soort oven | Elektrische oven |
| Netto capaciteit oven | 73 l |
| Convectie koken | Ja |
| Stoom koken | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Koken | Ja |
| Aantal kookprogramma's | 8 |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Soort bediening | Touch |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Snoerlengte | 0,9 m |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Brood maak mogelijkheid | Nee |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Grill | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Soort reiniging | Pyrolytisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur handvat | Roestvrijstaal |
| Aantal rasters | 2 |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Type timer | Digitaal |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 16 A |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Diepte | 564 mm |
| Gewicht | 40,5 kg |
| Aantal bakplaten | 2 |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.