Whirlpool W5 821E OX 2 Vrijstaand 339 l E Roestvrijstaal
Whirlpool W5 821E OX 2, 339 l, N-T, 6 kg/24u, E, Vers zone compartiment, Roestvrijstaal
1 op voorraad
€798,00
1 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool W5 821E OX 2. Totale nettocapaciteit: 339 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: N-T, Geluidsniveau: 39 dB. Nettocapaciteit koelkast: 228 l, Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 4. Nettocapaciteit vriezer: 111 l, Vriescapaciteit: 6 kg/24u. Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 241 kWu. Kleur van het product: Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 339 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| IJsmaker | Nee |
| No Frost (koelkast) | Nee |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelsysteem | Statisch |
| Soort lamp | LED |
| Aantal uitneembare platen | 3 |
| Ventilatie | Nee |
| Nettocapaciteit vriezer | 111 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 24 uur |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Stroomuitvalmelder | Nee |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 1,2 A |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 1889 mm |
| Elektronische regeling | Ja |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Aantal compressoren | 1 |
| Klimaatklasse | N-T |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Nettocapaciteit koelkast | 228 l |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Brutocapaciteit koelkast | 230 l |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 2 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 6 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Brutocapaciteit vriezer | 111 l |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Foutmelding | Ja |
| Snoerlengte | 2,45 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 241 kWu |
| Netbelasting | 150 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Type stekker | Type F (CEE 7/4) |
| Diepte | 65,5 mm |
| Gewicht | 6,2 kg |





























Er zijn voor dit product nog geen reviews.