Whirlpool TGML 650 IX Roestvrijstaal Ingebouwd 58 cm Gaskookplaat 4 zone(s)
Whirlpool TGML 650 IX, Roestvrijstaal, Ingebouwd, 58 cm, Gaskookplaat, Roestvrijstaal, 4 zone(s)
Uitverkocht
€165,00
Uitverkocht
Beschrijving
Voor een stijlvolle, moderne uitstraling in uw keuken.
Bedieningsknoppen aan de voorzijde
Het bedieningspaneel bevindt zich aan de voorzijde van de kookplaat.
MultiLevel Flame
vlamniveaus voor verschillende kookmethodes. U heeft altijd de ideale vlam voor de gewenste kookmethode, om moeiteloos perfecte kookresultaten te bereiken.
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
|---|---|
| Breedte kookplaat | 58 cm |
| Soort materiaal (bovenkant) | Roestvrijstaal |
| Aantal gaspitten | 4 zone(s) |
| Kookzone 1 vorm | Rond |
| Type brander/kookzone 2 | Medium |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1650 W |
| Kookzone 3 vorm | Rond |
| Type brander/kookzone 4 | Klein |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 1000 W |
| Knopenkleur | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Ingebouwd display | Nee |
| Aangesloten lading (gas) | 7300 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 580 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Type kookplaat | Gaskookplaat |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Type brander/kookzone 1 | Medium |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1650 W |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Type brander/kookzone 3 | Groot |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 3000 W |
| Kookzone 4 vorm | Rond |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Hittesensor bescherming | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Inbouw afzuigkap | Nee |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 0,6 A |
| Diepte | 510 mm |
| Gewicht | 71 kg |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.