Whirlpool Microwaves Roestvrijstaal Solo-magnetron Ingebouwd 22 l 750 W
Whirlpool Microwaves, Ingebouwd, Solo-magnetron, 22 l, 750 W, Ingebouwd display, LCD
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€289,00
1 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool Microwaves. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Type product: Solo-magnetron, Inhoud (binnenkant): 22 l, Magnetronvermogen: 750 W, Ingebouwd display, Type beeldscherm: LCD, Soort bediening: Knoppen, Kleur van het product: Roestvrijstaal
| Type product | Solo-magnetron |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 22 l |
| Magnetronvermogen | 750 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal vermogenniveau's | 4 |
| Deurscharnieren | Links |
| Draaitafel | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Rotisserie | Nee |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Netbelasting | 1300 W |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 382 mm |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Knoppen |
| Indrukbare knoppen | Nee |
| Deur open mechanisme | Knop |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Afmeting draaiplateau | 25 cm |
| Type beeldscherm | LCD |
| Soort klok | Elektronisch |
| Grill | Nee |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Inbouw afzuigkap | Nee |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 320 mm |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.