Whirlpool MBNA920B Zwart Grill-magnetron Ingebouwd 22 l 750 W
Whirlpool MBNA920B, Ingebouwd, Grill-magnetron, 22 l, 750 W, Ingebouwd display, LCD
Voorraad:
4 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€299,00
4 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool MBNA920B. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Type product: Grill-magnetron, Inhoud (binnenkant): 22 l, Magnetronvermogen: 750 W, Ingebouwd display, Type beeldscherm: LCD, Soort bediening: Knoppen, Kleur van het product: Zwart
| Type product | Grill-magnetron |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 22 l |
| Magnetronvermogen | 750 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type grill | Quartz-grill |
| Deur open mechanisme | Duwen |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Afmeting draaiplateau | 25 cm |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Multiwave-technologie | Ja |
| Grill | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 320 mm |
| Elektronische regeling | Ja |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Knoppen |
| Vermogen grill | 700 W |
| Aantal vermogenniveau's | 4 |
| Deurscharnieren | Links |
| Draaitafel | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Kinderslot | Ja |
| Zachtsluitende deur | Nee |
| Convectie koken | Nee |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Netbelasting | 1700 W |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 382 mm |





















Er zijn voor dit product nog geen reviews.