Whirlpool GMT 6422 AN Antraciet Ingebouwd 59 cm Gaskookplaat 4 zone(s)
Whirlpool GMT 6422 AN, Antraciet, Ingebouwd, 59 cm, Gaskookplaat, Gietijzer, 4 zone(s)
Voorraad:
Uitverkocht
€215,00
Uitverkocht
Beschrijving
Whirlpool GMT 6422 AN. Kleur van het product: Antraciet, Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Breedte kookplaat: 59 cm. Soort bediening: Draaiknop, Controle positie: Voorkant. Aangesloten lading (gas): 50000 W, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50/60 Hz. Breedte: 590 mm, Diepte: 510 mm, Hoogte: 33 mm
| Kleur van het product | Antraciet |
|---|---|
| Breedte kookplaat | 59 cm |
| Soort materiaal (bovenkant) | Gietijzer |
| Aantal gaspitten | 4 zone(s) |
| Kookzone 1 vorm | Rond |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Kookzone 3 vorm | Rond |
| Kookzone 4 vorm | Rond |
| Controle positie | Voorkant |
| Inbouw afzuigkap | Nee |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Type stekker | Geen stekker |
| Breedte | 590 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Snoerlengte | 1 m |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Type kookplaat | Gaskookplaat |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Type brander/kookzone 1 | Groot |
| Positie brander/kookzone 1 | Rechts |
| Type brander/kookzone 2 | Medium |
| Positie brander/kookzone 2 | Links |
| Type brander/kookzone 3 | Klein |
| Positie brander/kookzone 3 | Midden achteraan |
| Type brander/kookzone 4 | Klein |
| Positie brander/kookzone 4 | Midden vooraan |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Ingebouwd display | Nee |
| Aangesloten lading (gas) | 50000 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Type gas | Methaan |
| Diepte | 510 mm |
| Gewicht | 10,3 kg |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.