Whirlpool FFL 6238 B PL wasmachine Voorbelading 6 kg 1200 RPM Wit
Whirlpool FFL 6238 B PL, Voorbelading, 6 kg, B, 80 dB, 1200 RPM, D
26 op voorraad
€461,00
26 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool FFL 6238 B PL. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 6 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 80 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1200 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 595 mm, Diepte: 575 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: D
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Deurkleur | Zwart |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Nominale capaciteit | 6 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 575 mm |
| Gewicht | 65 kg |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Nee |
| Deurscharnieren | Links |
| Kuip materiaal | Kunststof |
| Trommelinhoud | 52 l |
| Maximale centrifugesnelheid | 1200 RPM |
| Aantal wasprogramma's | 14 |
| Wasprogramma's | Koud, Katoen, Delicaat/zijde, Donzen kleding/dekbed, Eco 40-60°C, Jeans/denim, Mix, Quick 30min, Spoelen & centrifugeren, Centrifugeren/afvoeren, Sport, Synthetische, Wit, Wol |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Cyclustijd (max) | 195 min |
| Resterende tijd indicatie | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Waterconsumptie per cyclus | 43 l |
| Netbelasting | 1850 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 84,5 mm |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.