Whirlpool Cook20 MWP 203 SB Aanrecht Grill-magnetron 20 l 700 W Zwart, Zilver
Whirlpool Cook20 MWP 203 SB, Aanrecht, Grill-magnetron, 20 l, 700 W, Ingebouwd display, Touch
Voorraad:
24 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€138,00
24 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool Cook20 MWP 203 SB. Apparaatplaatsing: Aanrecht, Type product: Grill-magnetron, Inhoud (binnenkant): 20 l, Magnetronvermogen: 700 W, Ingebouwd display, Soort bediening: Touch, Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 20 l |
| Soort bediening | Touch |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Vermogen grill | 1000 W |
| Aantal vermogenniveau's | 5 |
| Deurscharnieren | Links |
| Draaitafel | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Timer | Ja |
| Deurkleur | Zwart |
| Snoerlengte | 1 m |
| Convectie koken | Nee |
| Warmhoud functie | Ja |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Automatische kookfunctie | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 – 240 V |
| Stroom | 6 A |
| Breedte | 452 mm |
| Hoogte | 262 mm |
| Gewicht | 12,5 kg |
| Diepte verpakking | 389 mm |
| Gewicht verpakking | 13,1 kg |
| Type product | Grill-magnetron |
| Magnetronvermogen | 700 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Inverter technologie | Nee |
| Type grill | Quartz-grill |
| Deur open mechanisme | Duwen |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Afmeting draaiplateau | 24,5 cm |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| ECO mode | Ja |
| Grill | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Rotisserie | Nee |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Netbelasting | 1200 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Type stekker | Type F (CEE 7/4) |
| Diepte | 363 mm |
| Breedte verpakking | 496 mm |
| Hoogte verpakking | 292 mm |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Merk |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.