Whirlpool Cook20 MWP 101 W Aanrecht Solo-magnetron 20 l 700 W Wit
Whirlpool Cook20 MWP 101 W, Aanrecht, Solo-magnetron, 20 l, 700 W, Draaiknop, Wit
Voorraad:
53 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€122,00
53 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool Cook20 MWP 101 W. Apparaatplaatsing: Aanrecht, Type product: Solo-magnetron, Inhoud (binnenkant): 20 l, Magnetronvermogen: 700 W, Soort bediening: Draaiknop, Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 20 l |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Kleur van het product | Wit |
| Aantal vermogenniveau's | 6 |
| Deurscharnieren | Links |
| Draaitafel | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type timer | Digitaal |
| Bereidingstijd (max) | 90 min |
| Grill | Nee |
| Stoom koken | Nee |
| Rotisserie | Nee |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Netbelasting | 1200 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Type stekker | Type F (CEE 7/4) |
| Diepte | 365 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Diepte verpakking | 389 mm |
| Gewicht verpakking | 13,1 kg |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Type product | Solo-magnetron |
| Magnetronvermogen | 700 W |
| Ingebouwd display | Nee |
| Inverter technologie | Nee |
| Deur open mechanisme | Duwen |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Afmeting draaiplateau | 24,5 cm |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Timer | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| Convectie koken | Nee |
| Warmhoud functie | Nee |
| Ontdooifunctie | Nee |
| Automatische kookfunctie | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 – 240 V |
| Stroom | 6 A |
| Breedte | 452 mm |
| Hoogte | 262 mm |
| Breedte verpakking | 496 mm |
| Hoogte verpakking | 292 mm |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Merk |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.