Viewsonic VX2479-HD-PRO computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
Viewsonic VX2479-HD-PRO, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 1 ms, Zwart
10 op voorraad
€199,00
10 op voorraad
Beschrijving
Viewsonic VX2479-HD-PRO. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 180 Hz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 5000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 542 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 323 mm |
| Breedte verpakking | 605 mm |
| Hoogte verpakking | 400 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 104 procent |
| AMD FreeSync | Ja |
| Markt positionering | Gamen |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Stroomverbruik (typisch) | 24 W |
| Vermogensverbruik (max) | 28 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Extern |
| Gewicht (met standaard) | 32 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 44 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 28 kg |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Gewicht verpakking | 42 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |































Er zijn voor dit product nog geen reviews.