Viewsonic VP Series VP2786-4K computer monitor 68,6 cm (27″) 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Zwart
Viewsonic VP Series VP2786-4K, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, Zwart
10 op voorraad
€1.569,00
10 op voorraad
Beschrijving
Viewsonic VP Series VP2786-4K. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Backlight type | LED |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Contrast ratio (dynamisch) | 20000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| NTSC-dekking (normaal) | 108 procent |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Markt positionering | Grafisch ontwerp |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 8,3 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 55 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,9 kg |
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Gewicht verpakking | 13,2 kg |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1300:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Adobe RGB dekking | 100 procent |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-uitgang | Ja |
| In hoogte verstelbaar | 13 cm, Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Bereik kantelhoek | 3 – 21° |
| Stroomverbruik (typisch) | 67 W |
| Vermogensverbruik (max) | 70 W |
| Soort voeding | Intern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 613 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 358 mm |
| Breedte verpakking | 692 mm |
| Hoogte verpakking | 505 mm |
| Snelstartgids | Ja |
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS, WEEE |















































Er zijn voor dit product nog geen reviews.