Viewsonic VP Series VP16-OLED computer monitor 40,6 cm (16″) 1920 x 1080 Pixels Full HD Zwart
Viewsonic VP Series VP16-OLED, 40,6 cm (16″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, OLED, 1 ms, Zwart
5 op voorraad
5 op voorraad
Beschrijving
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 100000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| In hoogte verstelbaar | Ja, 4,6 cm |
| Bereik kantelhoek | -20 – 60° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Extern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 359 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 227 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 22 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, Micro-HDMI, USB Type-a naar USB Type-C, USB Type-C naar USB Type-C |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | OLED |
| HD type | Full HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Schermhelderheid (piek) | 400 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 20000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Grafisch ontwerp |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal Micro HDMI poorten | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 7,6 W |
| Vermogensverbruik (max) | 17 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 980 g |
| Diepte ( zonder voet ) | 6 mm |
| Breedte verpakking | 415 mm |
| Hoogte verpakking | 312 mm |