Tristar OV-1443 Convectie oven met 2 kookplaten
Tristar OV-1443 Convectie oven met 2 kookplaten, Kookplaat, Zwart, Draaiknop, Roestvrijstaal, Voorkant, Gesealde plaat
22 op voorraad
€149,00
22 op voorraad
Beschrijving
Combineer het gemak van een oven met twee kookplaten dankzij de OV-1443 Convectieoven. De individueel instelbare kookplaten bevinden zich bovenop de oven zodat je geen ruimte verliest op je aanrecht. Handig voor kleine huishoudens en studentenkeukens.
| Type product | Kookplaat |
|---|---|
| Soort bediening | Draaiknop |
| Kleur handvat | Roestvrijstaal |
| Type kookplaat | Gesealde plaat |
| Soort materiaal (bovenkant) | Emaille staal |
| Positie brander/kookzone 1 | Links |
| Type brander/kookzone 1 | Groot |
| Diameter brander/kookzone 1 | 185 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 600 W |
| Bakplaat | Ja |
| Aantal ovens | 1 |
| Netto capaciteit oven | 38 l |
| Ontdooifunctie | Nee |
| Brutocapaciteit oven | 38 l |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Kijkglas | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Type stekker | Type F (CEE 7/4) |
| Grillplaatgre(e)p(en) | Ja |
| Gewicht | 1,18 kg |
| Diepte verpakking | 475 mm |
| Gewicht verpakking | 1,33 kg |
| Producten per pallet | 12 stuk(s) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Nee |
| Controle positie | Voorkant |
| Aantal branders/kookzones | 2 zone(s) |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1000 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Rechts |
| Type brander/kookzone 2 | Klein |
| Diameter brander/kookzone 2 | 155 mm |
| Grootte oven | Klein |
| Voedingsbron oven | Electrisch |
| Grill | Nee |
| Ovenpositie | Bodem |
| Thermostaatbereik oven | 90 – 230 °C |
| Interne coating oven | Emaille |
| Materiaal ovendeur | Glas |
| Aantal ovenroosters | 1 |
| Bovenverwarming | Ja |
| Boven, onder & hetelucht | Ja |
| Koken | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Breedte verpakking | 620 mm |
| Hoogte verpakking | 420 mm |
| Producten per palletlaag | 2 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.