TP-Link UB500 netwerkkaart Bluetooth
TP-Link UB500, Draadloos, USB Type-A, Bluetooth, Zwart
Voorraad:
199 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€29,00
199 op voorraad
Beschrijving
TP-Link UB500. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB Type-A, Interface: Bluetooth. Stroomvoorziening via USB. Kleur van het product: Zwart
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
|---|---|
| Interface | Bluetooth |
| Bluetooth | Ja |
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteunt Windows | |
| Breedte | 148 mm |
| Hoogte | 18,9 mm |
| Diepte verpakking | 102 mm |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Hostinterface | USB Type-A |
| USB-versie | 2.0 |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Component voor | PC/Laptop |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 90 procent |
| Diepte | 68 mm |
| Breedte verpakking | 118 mm |
| Hoogte verpakking | 23 mm |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.