TERRA MOBILE 1517 Intel® Core™ i7 i7-1255U Laptop 39,6 cm (15.6″) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Antraciet
TERRA MOBILE 1517, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
13 op voorraad
€1.098,00
13 op voorraad
Beschrijving
TERRA MOBILE 1517. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i7, Processormodel: i7-1255U. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Iris Xe Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Antraciet. Gewicht: 1,75 kg
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Processorfabrikant | Intel |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Processor cache | 12 MB |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Levensduur accu/batterij | 10 uur |
| Breedte | 360 mm |
| Hoogte | 19,7 mm |
| Kleur van het product | Antraciet |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-1255U |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD interfaces | PCI Express |
| Camera voorzijde | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Gewicht | 17,5 kg |
| Diepte | 239 mm |
| Inclusief AC-adapter | Ja |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.