TERRA 3030239 computer monitor 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
TERRA 3030239, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 5 ms, Zwart
Voorraad:
50 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€176,00
50 op voorraad
Beschrijving
TERRA 3030239. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,2 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte ( zonder voet ) | 46 mm |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 30000000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| DDC/CI | Ja |
| AMD FreeSync | Nee |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,2 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 612 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,1 kg |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.