TERRA 3030227 computer monitor 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart
TERRA 3030227, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LED, 5 ms, Zwart
Voorraad:
100 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€179,00
100 op voorraad
Beschrijving
TERRA 3030227. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 19 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 45 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 46 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificering | CE |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 30000000:1 |
| Backlight type | LED |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| DDC/CI | Ja |
| Markt positionering | Thuis |
| HDMI | Ja |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bereik kantelhoek | 20 – -5° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 612 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 4100 mm |
| Certificaten van naleving | CE |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.