Tefal Pro Express Ultimate [+] GV9620 2600 W 1,9 l Durilium AirGlide Autoclean soleplate Zwart
Tefal Pro Express Ultimate [+] GV9620, 2600 W, 650 g/min, Durilium AirGlide Autoclean soleplate, 8 bar, 1,9 l, 180 g/min
Voorraad:
4 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
Oorspronkelijke prijs was: €422,00.€379,00Huidige prijs is: €379,00.
4 op voorraad
Beschrijving
Tefal Pro Express Ultimate [+] GV9620. Vermogen van strijkijzer: 2600 W, Steam boost performance: 650 g/min, Zoolplaat materiaal/coating: Durilium AirGlide Autoclean soleplate
| Vermogen van strijkijzer | 2600 W |
|---|---|
| Zoolplaat materiaal/coating | Durilium AirGlide Autoclean soleplate |
| Capaciteit watertank | 1,9 l |
| Automatisch antikalksysteem | Ja |
| Afneembare watertank | Ja |
| Stoomstoot functie | Ja |
| Continue stoom | Ja |
| Continue stoomverspreiding | Hart, Zijkant, Punt |
| Anti-kalkcassette | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Met slot | Ja |
| Snoeropslag | Ja |
| Kalkwaarschuwing | Ja |
| Steam boost performance | 650 g/min |
| Maximale stoomdruk | 8 bar |
| Continu stoom uitvoering | 180 g/min |
| Kleur van het product | Zwart |
| Lege tank-detectie | Ja |
| Verticale stoomfunctie | Ja |
| Continu vullen | Ja |
| Variabele stoom | Ja |
| Anti-druppelfunctie | Ja |
| Precisiepunt | Ja |
| Ergonomische handvat | Ja |
| Opbergen slang | Ja |
| Snoerlengte | 1,7 m |

![Tefal Pro Express Ultimate [+] GV9620 2600 W 1,9 l Durilium AirGlide Autoclean soleplate Zwart](https://teveeo.nl/wp-content/uploads/2024/10/76861733_6445860036.jpg)
![Tefal Pro Express Ultimate [+] GV9620 2600 W 1,9 l Durilium AirGlide Autoclean soleplate Zwart - Afbeelding 2](https://teveeo.nl/wp-content/uploads/2024/10/76861733_4743960756.jpg)
![Tefal Pro Express Ultimate [+] GV9620 2600 W 1,9 l Durilium AirGlide Autoclean soleplate Zwart - Afbeelding 3](https://teveeo.nl/wp-content/uploads/2024/10/76861733_1872254358.jpg)




Er zijn voor dit product nog geen reviews.