Tefal OptiGrill Elite Grill GC722D34 OptiGrill+ XL| inox contactgrill
Tefal OptiGrill Elite Grill GC722D34 OptiGrill+ XL| inox, Zwart, Roestvrijstaal, Rechthoekig, Sensor, Raster, 800 cm², 400 x 200 mm
Voorraad:
35 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€197,00
35 op voorraad
Beschrijving
Tefal OptiGrill Elite Grill GC722D34 OptiGrill+ XL| inox. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Vormfactor: Rechthoekig, Soort bediening: Sensor. Vermogen: 2000 W. Snoerlengte: 0,8 m
| Anti-aanbaklaag | Ja |
|---|---|
| Vormfactor | Rechthoekig |
| Snelle hitte | Ja |
| Grill oppervlakte | 800 cm² |
| Deksel | Ja |
| Tapblad | Ja |
| Koel(e) handvat(en) | Ja |
| Snoeropslag | Ja |
| Krasbestendig | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Sensor |
| Soort materiaal (bovenkant) | Raster |
| Bakoppervlak (B X D) | 400 x 200 mm |
| Deksel functies | Klapdeksel |
| Plaatmateriaal | Aluminium |
| Afneembaar netsnoer | Ja |
| Anti-slip voetjes | Ja |
| Indicatielampje | Ja |
| Vermogen | 2000 W |
| Verlichte aan-/uit knop | Ja |
| Snoerlengte | 0,8 m |
| Merk |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.