Tefal GC712D34 (GC712D34) contactgrill
Tefal GC712D34 (GC712D34). Kleur van het product: Grijs. Vermogen: 2000 W. Breedte verpakking: 399 mm, Diepte verpakking: 229 mm, Hoogte verpakking: 369 mm
Voorraad:
39 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€165,00
39 op voorraad
Beschrijving
Tefal GC712D34 (GC712D34), Grijs, 2000 W, 399 mm, 229 mm, 369 mm, 6,5 g
| Anti-aanbaklaag | Ja |
|---|---|
| Aantal functies | 6 |
| Vermogen | 2000 W |
| Diepte verpakking | 229 mm |
| Gewicht verpakking | 6,5 g |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal kookprogramma's | 6 |
| Breedte verpakking | 399 mm |
| Hoogte verpakking | 369 mm |





















Er zijn voor dit product nog geen reviews.