Techly ICA-PLB 172L tv-bevestiging 2,03 m (80″) Zwart
Techly ICA-PLB 172L, 2,03 m (80″), 600 x 400 mm, 600 x 400 mm, -2 – 12°, Staal, Zwart
Voorraad:
18 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€108,00
18 op voorraad
Beschrijving
Techly ICA-PLB 172L. Maximale gewichtscapaciteit: 50 kg, Minimale schermgrootte: 101,6 cm (40″), Maximale schermgrootte: 2,03 m (80″), Montage interface compatibiliteit (min): 600 x 400 mm, Montage interface compatibiliteit (max): 600 x 400 mm. Bereik kantelhoek: -2 – 12°, Afstand tot de muur (min): 5,3 cm, Afstand tot de muur (max.): 49,6 cm. Kleur van het product: Zwart
| Maximale gewichtscapaciteit | 50 kg |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Ingebouwd spirit niveau | Ja |
| Afstand tot de muur (min) | 5,3 cm |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Garantieperiode | 10 jaar |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Maximale schermgrootte | 2,03 m (80") |
| Minimale schermgrootte | 101,6 cm (40") |
| Bereik kantelhoek | -2 – 12° |
| Draaihoek | 180°, 90° |
| Afstand tot de muur (max.) | 49,6 cm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Anti-diefstal functie | Nee |
| Aantal scharnierpunten | 3 |
| Gewicht | 8,84 kg |

























Er zijn voor dit product nog geen reviews.