T1A HP EliteBook 830 G6 Intel® Core™ i5 i5-8365U Laptop 33,8 cm (13.3″) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 10 Pro Zilver
T1A HP EliteBook 830 G6, Intel® Core™ i5, 1,6 GHz, 33,8 cm (13.3″), 1920 x 1080 Pixels, 16 GB, 256 GB
Uitverkocht
€256,00
Uitverkocht
Beschrijving
T1A HP EliteBook 830 G6. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-8365U, Frequentie van processor: 1,6 GHz. Beeldschermdiagonaal: 33,8 cm (13.3″), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 256 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Pro. Kleur van het product: Zilver
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Beeldschermdiagonaal | 33,8 cm (13.3") |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processormodel | i5-8365U |
| Processorgeneratie | Intel® 8de generatie Core™ i5 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor cache | 6 MB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiosysteem | Bang & Olufsen |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Gewicht | 133 kg |
| Diepte | 229,3 mm |
| Kleur van het product | Zilver |
| Refurbished | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Processorfabrikant | Intel |
| Frequentie van processor | 1,6 GHz |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 2400 MHz |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Camera voorzijde | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Batterijcapaciteit | 50 Wh |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Breedte | 310,4 mm |
| Hoogte | 17,7 mm |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.