StarTech.com TV beugel wandmontage scharnierarm volledige beweging
StarTech.com TV beugel wandmontage scharnierarm volledige beweging. Maximale gewichtscapaciteit: 50 kg, Minimale schermgrootte: 94 cm (37″), Maximale schermgrootte: 2,03 m (80″), Montage interface compatibiliteit (min): 200 x 100 mm, Montage interface compatibiliteit (max): 600 x 400 mm. Bereik kantelhoek: -15 – 2°, Afstand tot de muur (min): 7 cm, Afstand tot de muur (max.): 65 cm. Kleur van het product: Zwart
3 op voorraad
€354,00
3 op voorraad
Beschrijving
Heavy duty tv beugel – muurbevestiging – tot 100″ displays – staal
The StarTech.com Advantage
| Maximale gewichtscapaciteit | 50 kg |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Paneelmontage-interface | 200 x 100,200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400 |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Draaihoek | 90° |
| Afstand tot de muur (max.) | 65 cm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Aantal ankers inbegrepen | 6 |
| Sluitringen inbegrepen | Ja |
| Inclusief afstandsstuk | Ja |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Diepte (max) | 67 cm |
| Gewicht | 1,68 kg |
| Diepte verpakking | 550 mm |
| Gewicht verpakking | 1,88 kg |
| Maximale schermgrootte | 2,03 m (80") |
| Minimale schermgrootte | 94 cm (37") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Bereik kantelhoek | -15 – 2° |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Afstand tot de muur (min) | 7 cm |
| Certificering | CE |
| Inclusief verankering | Ja |
| Inclusief moersleutel | Ja |
| Aantal schroeven | 33 |
| Montage gereedschap | Ja |
| Inbussleutel inbegrepen | Ja |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 487 mm |
| Breedte verpakking | 925 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.