StarTech.com 10m 8K 60Hz HDMI Signaal Booster, Actieve HDMI 2.1 Inline Repeater en Video Signaal Versterker tot 8K 60Hz/4K 144Hz, Compacte HDMI Kabel Verlenger, HDMI Extender/Amplifier
StarTech.com 10m 8K 60Hz HDMI Signaal Booster, Actieve HDMI 2.1 Inline Repeater en Video Signaal Versterker tot 8K 60Hz/4K 144Hz, Compacte HDMI Kabel Verlenger, HDMI Extender/Amplifier. Soort: AV-repeater, Maximum resolutie: 7680 x 4320 Pixels, Maximaal bereik: 10 m. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, USB-connectortype: Mini-USB. Type stroombron: USB. Breedte: 46 mm, Diepte: 49 mm, Hoogte: 16 mm. Breedte verpakking: 168 mm, Diepte verpakking: 143 mm, Hoogte verpakking: 63 mm
6 op voorraad
€163,00
6 op voorraad
Beschrijving
Versterk en verleng een 8K 60Hz HDMI®; signaal door twee DSC-apparaten aan te sluiten via twee Ultra High Speed HDMI-kabels
The StarTech.com Advantage
| Soort | AV-repeater |
|---|---|
| Maximaal bereik | 10 m |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| HDCP | Ja |
| Doorgelust | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI in | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| USB-connectortype | Mini-USB |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Diepte | 49 mm |
| Gewicht | 57 g |
| Diepte verpakking | 143 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Snelstartgids | Ja |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Bandbreedte | 48 Gbit/s |
| Rack-montage | Nee |
| Plug and play | Ja |
| HDCP versie | 1.4/2.2/2.3 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| Type stroombron | USB |
| Temperatuur bij opslag | -10 – 60 °C |
| Breedte | 46 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Breedte verpakking | 168 mm |
| Hoogte verpakking | 63 mm |
| Meegeleverde kabels | Mini-USB |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.