Sony XV500 Feestluidspreker Zwart
Sony XV500, 6 cm, 14 cm, 20 – 20000 Hz, Draadloos, A2DP, AAC, AVRCP, LDAC, SBC, SPP, USB Type-A
Voorraad:
2 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€384,00
2 op voorraad
Beschrijving
Sony XV500. Diameter hogetonenluidspreker: 6 cm, Diameter woofer: 14 cm. Frequentiebereik: 20 – 20000 Hz. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth-profielen: A2DP, AAC, AVRCP, LDAC, SBC, SPP, USB-connectortype: USB Type-A. Type product: Feestluidspreker, Kleur van het product: Zwart, Kleur van de verlichting: Multi. Aanbevolen gebruik: Universeel
| Aantal luidsprekers | 1 |
|---|---|
| Aantal tweeter drivers | 2 |
| Woofer | Ja |
| Diameter woofer | 14 cm |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| AUX ingang | Nee |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, AVRCP, LDAC, SBC, SPP |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| AC-adapter ingangsspanning | 120 – 240 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 55 W |
| Gewicht | 1,12 kg |
| Diepte | 294 mm |
| Tweeter | Ja |
| Aantal woofer drivers | 2 |
| Frequentiebereik | 20 – 20000 Hz |
| Wifi | Nee |
| 3,5mm-connector | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| USB-aansluiting | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Type product | Feestluidspreker |
| Verlichtings-led | Ja |
| Draaghandvat | Ja |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Levensduur accu/batterij | 2,5 uur |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Breedte | 269 mm |
| Hoogte | 564 mm |





























Er zijn voor dit product nog geen reviews.