Sony LSPX-S3 Zilver, Transparant
Sony LSPX-S3, 20 – 20000 Hz, Draadloos, A2DP, AVRCP, 30 m, USB Type-C, Zilver, Transparant
Voorraad:
2 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€240,00
2 op voorraad
Beschrijving
Sony LSPX-S3. Frequentiebereik: 20 – 20000 Hz. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth-profielen: A2DP, AVRCP, Bereik van Bluetooth: 30 m. Kleur van het product: Zilver, Transparant. Aanbevolen gebruik: Universeel. Type batterij: Ingebouwde accu, Levensduur accu/batterij: 8 uur, Stroomverbruik (typisch): 7,5 W
| Aantal luidsprekers | 1 |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 – 20000 Hz |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Bereik van Bluetooth | 30 m |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Verlichtings-led | Ja |
| Hands-free stand | Ja |
| Levensduur accu/batterij | 8 uur |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Breedte | 94 mm |
| Hoogte | 289 mm |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Tweeter | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP |
| USB-aansluiting | Ja |
| Kleur van het product | Zilver, Transparant |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Stroomverbruik (typisch) | 7,5 W |
| Gewicht | 11 kg |
| Diepte | 94 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |




























Er zijn voor dit product nog geen reviews.